'Zniknięty' 18 lat temu.

18 lat temu, 17 maja chińskie władze 'przymusowo zaginęły' Genduna Czoekji Nimę, wskazanego przez Dalajalmę nowego Panczenlamę. W jego sprawie do Komitetu ds. Przymusowych Zaginięć ONZ w imieniu SFT Poland apeluje Hana Umeda:

Jagoda (SFT Kraków) już wzięła udział w międzynarodowej akcji na rzecz Panczenlamy! Dowiedz się więcej o losie Panczenlamy - przeczytaj wpis Jagody na naszym blogu NaTemat!___________________________________________________________________________
piątek 26 kwietnia 2013
Na Wasze nagrania adresowane do Komitetu ds. Przymusowych Zaginięć przy ONZ (UN Committee on Enforced Disappearances - CED) czekamy do 10 maja!
Z okazji urodzin Panczenlamy różne akcje odbyły się m.in. na ulicach Lublina i Świnoujścia. Zobacz więcej w galerii na FB!


___________________________________________________________________________
poniedziałek, 22 kwietnia 2013
Wymyśl akcję z okazji 24. urodzin Panczenlamy (25 KWIETNIA), zaproś znajomych, zrób zdjęcie, wyślij nam.

UWAGA: autor/ka najlepszej, pokojowej akcji z przesłaniem uwolnienia Panczenlamy otrzyma od nas wyjątkowy 'prezent': komiks z podpisem Jego Świątobliwości Dalajlamy!

Zdjęcia wszystkie zdjęcia* opublikujemy na naszej stronie na Facebooku (zobacz tam też więcej informacji o naszej akcji!).

Dzięki naszej współpracy z T-shirt.pl - dla wszystkich biorących udział w akcji 10% zniżki na wszystkie koszulki z działu wspierającego Tybet. My dokładamy do zamówienia komiks 'Tybet. Historie prawdziwe' (pierwsza historia - o Panczenlamie właśnie). Dla jasności to nie jest promocja, tylko nasza stała współpraca z T-shirt, który partnersko wspiera i planuje dalej wspierać SFT Poland, promuje nasze działania wśród swoich klientów itd.)

ZDJĘCIA Z AKCJI NALEŻY WYSYŁAĆ DO 26 KWIETNIA! Zdjęcia można wysyłać na nasz profil na Facebooku: www.Facebook.com/SFTPOLAND lub maila: kontakt@sftpoland.org

* Wspieramy wyłącznie pokojowe, akcje. nie opublikujemy zdjęć z hasłami wzywającymi do przemocy, o charakterze obraźliwym itd. Promujemy pokojowe działania mające na celu wsparcie Tybetańczyków.

Dołącz do nas! Podobają Ci się nasze akcje? Włącz się w działania Students for a Free Tibet!

Dziękujemy Karolinie Witowskiej za graficzne przygotowanie akcji!