Urodziny Dhondupa Wangczena. Działaj!

17 października wypadają urodziny Dhondupa Wangczena, tybetańskiego aktywisty i twórcy dokumentu ‘Poza strachem’. Z tej okazji rodzina i przyjaciele skupieni wokół inicjatywy Filming for Tibet apelują o wysyłanie kartek z życzeniami urodzinowymi oraz podejmowanie działań na rzecz zapewnienia bezpiecznego uwolnienia Dhondupa wraz z zakończeniem jego wyroku.

Zobacz poruszające nagranie listu 11-letniej Dhadon, córeczki Dhondupa Wangczena do taty w więzieniu:

  1. Narsysuj lub zorganizuj rysowanie kartki z życzeniami urodzinowymi do Dhondupa Wangczena, zdjęcia lub skany kartkek można umieszczać na stronie: www.filmingfortibet.org/birthday-card
  2. Wyślij kartkę z apelem o uwolnienie Dhodnupa Wangczena i poproś o to swoich znajomych, napisz do nas (kontakt@sftpoland.org) w wyślemy Ci określoną ilosć broszur zawierających informacje o Tybetańskich Bohaterach wraz z kartką do więzienia w którym przetrzymywany jest Dhodnup Wangczen w j. chińskim.
  3. Zorganizuj w szkole czy na uczelni pokaz filmu 'Poza strachem', napisz do nas (kontakt@sftpoland.org), a wyślemy Ci płytę z filmem oraz broszury z kartkami do wysyłania!
Obejrzyj przesłanie Lhamo Tso, żony Dhodndupa Wangczena:


Obejrzyj film 'Poza strachem':


Przeczytaj oświadczenie Lhamo Tso na naszej stronie. Odwiedź stronę kampanii 'Free Tibetan Heroes' poświęconej tybetańskim więźniom politycznym. Dołącz do nas i okaż solidarność z Tybetańczykami walczącymi o wolność!