Wspieramy: Tybet - przewodnik turystyki solidarnej

Chcemy Was dzisiaj zachęcić do wsparcia bardzo fajnego projektu. "Tybet solidarny", to przewodnik jakiego jeszcze nie było na polskim rynku wydawniczym. 

Tybet stał się w ostatnich latach jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych. Przewodnik przybliża historię Tybetu, ale też doradza jak przygotować się do podróży. Pokazuje co robić, aby nie tylko patrzeć, ale też zobaczyć. Napisany jest z myślą o turystach, podróżnikach, reporterach, o wszystkich, którzy marzą o podróży do Tybetu, ale nie wiedzą jak to zrobić, kiedy i za ile. To pierwsza na polskim rynku pozycja, która otwiera dyskusję o świadomej turystyce w Tybecie.

Autorzy sami o sobie i książce: "Chcesz podróżować odpowiedzialnie, ale nie wiesz jak to zrobić? My wiemy. Co więcej, napisaliśmy o tym książkę. Jesteśmy podróżnikami, tybetologami, pilotami wycieczek, aktywistami. „Tybet solidarny” to przewodnik, jakiego jeszcze nie było. Wymyśliliśmy go, napisaliśmy go, a teraz potrzebujemy Waszej pomocy, aby go wydać. Jeśli się uda, do Waszych rąk trafi książka niezwykła, napisana z pasji, doświadczenia, będąca owocem wieloletnich podróży do Tybetu."

Skąd wiemy, że to projekt wart wsparcia?  W sekrecie powiemy wam, że Nasi też tam są.
Jak wesprzeć przewodnik? To łatwe! Klikacie na ten link: wesprzyj przewodnik... logujecie się, przelewacie pieniądze, a we wrześniu przychodzi do Was podziękowanie i prezent... ;-))

Zbiórka pieniędzy potrwa do 7.07.2014.  Zakończą ją obchody urodzin XIV Dalajlamy w dniu 6.07.2014.